Виставка "Химерні казки" Богдана Поліщука
Як це було?
«Впольована пристрасть» - сучасне містичне дійство наближене до ритуалу, яке можна ідентифікувати українським і водночас не шароварним; яскравим і водночас естетично вишуканим; «нашим» і водночас сучасним; нерозривно пов'язаним із світовим і тим більше європейським контекстом.

«Впольована пристрасть» – це Поезія. Звучали уривки з поеми «Відшукування причетного» геніального українського поета ХХ ст. Грицька Чубая.

«Впольована пристрасть» – це Музика. Варіації на теми сюїти «Впольована пристрасть» сучасного молодого українського композитора Всеволода Сіренка.

«Впольована пристрасть» - це Костюми. Завдяки ним можна інтерпретувати це дійство як театралізовану демонстрацію костюмів.

«Впольована пристрасть» - це Простір. Чорним по чорному – гасло перформансу.

Деякі речі залишаються невидимими, хоча вони безумовно існують. Деякі речі можна лише відчути або усвідомити їхнє існування. Світ - це своєрідний чорний простір, який може лише здатися порожнечею. Втім, якщо поринути в нього, то можна відчути наскільки він насичений життям, відчути всю його багатошаровість. І головне – усвідомити, що чорний - це зовсім не траур і зовсім не відсутність чогось…. Це те, що живе глибоко в серці, снах і наших генах.

Тривала з 11 по 25 січня 2019 року.


Відео-тур виставкою
Made on
Tilda