Виставка "Сучасна сценографія Львівського академічного театру ім. Леся Курбаса"
Як це було?
Пілотний проєкт Галереї сценографії, де було представлено сценографію чотирьох художників до вистав з чинного репертуару театру: Влодка Кауфмана, Володимира Стецьковича, Богдана Поліщука і Олексія Хорошка.
Виставку експонували з 27 березня до 16 квітня 2017 року.

Опис:
В. Кауфман представив елементи декорацій з «вистави-літургії» – «Наркіс» Г. Сковороди (реж. Володимир Кучинський), ідея якої – пізнай самого себе через шлях до Бога. Це були дерев'яні образи святих, обличчя яких перегортаються дзеркальною стороною, де кожен з відвідувачів може побачити себе.

Б. Поліщук представив макет до вистави «Благодарний Еродій» за Г. Сковородою (реж. В. Кучинський), медіа до якої розробив В. Стецькович. Окрім того, В. Стецькович приготував для виставки макет вистави «Раптом минулого літа» за Теннессі Вільямсом (реж. Ніл Флекмен) та підвісив на стелю зменшену копію головного елементу декорації з неї - великого дерева, що під час вистави височіє над акторами зі стелі, наче росте з неї. Воно символізує сад одного з головних героїв вистави, що наповнений «величезними квітами-деревами».

О. Хорошко розмістив декорацію та медіа до вистави «Так казав Заратустра» Кліма (реж. В. Кучинський) – чорні вертикальні жалюзі на панелі з колесами, на які проектувалися східні символи.

Медіа про виставку
Made on
Tilda