Вчора студенти 1 курсу магістратури спеціальності 024 Хореографія Київського столичного університету імені Бориса Грінченка провели два танцювальні перформанси в Музеї театрального, музичного та кіномистецтва України.
Танцівники обрали образи з ескізів та костюмів, що представлені на виставці «Український театральний костюм XX-XXI століть. Ідентичність, контекст, ландшафт» та спробували за допомогою рухів їх зобразити та утілеснити.
Ділимося з вами світлиними з першого перформансу - Танець у музеї 1.
Перформативна серія подій «Танець у музеї» має на меті запропонувати виразний досвід, що дозволяє скласти уявлення про танець набагато більш широкий, ніж танцювальні елементи, розширюючи розуміння танцю та виводячи його значення і місію на зовсім інший рівень.
Фотографка - Ганна Приходько
Перформери: студенти 1 курсу магістратури спеціальності 024 Хореографія Київського столичного університету імені Бориса Грінченка: Вишинська Анастасія, Гордієнко Максим, Гуменюк Ірина, Гусєва Софія, Глущенко Софія, Ільченко Марія, Лещенко Олександра, Новіцький Борис, Саванчук Дмитро.
Керівниця - кандидатка педагогічних наук, доцентка, завідувачка кафедри хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка Людмила Андрощук.
Музичний супровід — твори Яна Шлябанська до вистави «Броніслава Ніжинська. Танц-реконструкція»
Куратор проєкту «Танець у музеї» — Віктор Рубан, доктор філософії за спеціальністю культурологія, режисер, хореограф, представник БО МБФ «Імпульс Трансформація Платформа», викладач кафедри хореографії і танцювальних видів спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України.
Проєкт «Танець у музеї» реалізується за підтримки та у співпраці з Музеєм театрального, музичного та кіномистецтва України, БО МБФ «Імпульс Трансформація Платформа», Київським столичним університетом імені Бориса Грінченка та Національним університетом фізичного виховання і спорту України.
Перформативна серія подій «Танець у музеї» відбувається в межах виставки «Український театральний костюм XX-XXI століть. Ідентичність, контекст, ландшафт». Проєкт «Український театральний костюм XX-XXI століть. Ідентичність, контекст, ландшафт» реалізує ГО «Галерея сценографії» у партнерстві з Музеєм театрального, музичного та кіномистецтва України, Територіальним маркетинговим фондом «PLACE ID» (Польща) та за підтримки Українського культурного фонду.
Comments